Üyelik Sözleşmesi

İlkadım Ortopedi A.Ş. ’e ait; üyelerine genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma, hediye çeki verilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı Üyelik Programı’na üye olmayı ve bu program ve uygulamalardan yararlanmak için aşağıdaki koşuları kabul ettiğimi beyan ederim.

İlkadım Ortopedi A.Ş. ’ in İlkadım Ortopedi A.Ş. Üyelik Programı haricinde müşteri memnuniyeti odaklı aşağıdaki amaçlar doğrultusunda baska pazarlama uygulamalarını da yürürlüğe koyabileceğini kabul ederim.

İlkadım Ortopedi A.Ş. Üyelik Programı ve yürürlüğe sokulabilecek diğer uygulamalar ve programlar çerçevesinde; İlkadım Ortopedi A.Ş. tarafindan, şahsıma, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, kulüplere üye kaydedilmeme izin veririm.

İlkadım Ortopedi A.Ş. ’ nın, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebileceğini, güncelleyebileceğini veya iptal edebileceğini kabul ederim.

İlkadım Ortopedi A.Ş. ‘ ye geçmişte vermiş olduğum, bu formla ilettiğim ve sair yöntemlerle ileride vereceğim alışveriş ve kişisel bilgilerimin yukarıda sayılan benzeri amaçlarla ve tek başına ve/veya baska kişisel verilerle birleştirerek ticari olarak kullanılmak üzere toplanmasına, işlenmesine İlkadım Ortopedi A.Ş. bunu finans kuruluşları/bankalar ile paylasmasina ve aksini yazılı olarak belirtmediğim sürece bu firmaların, benimle SMS, İnternet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine rıza verdiğimi ve bilgilerin doğruluğunu, bunlarda değisiklik olması halinde güncelleyeceğimi, aksi halde sorumluluğun tarafıma ait olduğunu, İlkadım Ortopedi A.Ş. ait İlkadım Ortopedi A.Ş. Üyelik Programına 18 yaşını dolduranların üye olabileceğini ve bu koşulları karşıladığımı kabul edirim.

Üyelik Programına üye olmam sebebiyle çıkabilecek uyuşmazlıklarda İstanbul Mahekemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, İlkadım Ortopedi A.Ş. ’ nin defter ve her türlü kayıtlarının (mail yazışmaları) kesin delil sayılacağını kabul ederim.

  • 0533 457 32 38Bilgi & Destek Hattı
ilkadim ayakkabisi
Kullanıcı Yorumları
100% Mutlu Müşteriler
Mutlu müşteriler oluşturmak ilk hedefimiz. Bunu için çok çalışıyoruz.
Ürün Değişim Garantisi
Tüm ürünlerimizde ücretsiz olarak değişim yapabilirsiniz.