Sıkça Sorulan Sorular

Alışverişinizi güven ile gerçekleştirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünen İlkadım Ortopedi kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemize vermiş olduğunuz isim, soyad, telefon numarası, e-posta adresi ve benzeri tüm bilgiler gizlilik prensibimiz gereği sitemizin koruması altındadır ve kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.Bu yüzden mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile ödeme seçeneğinde müşterilerimiz powerby-PAYU_TRsistemine yönlendirilerek ödemelerin bu sistem üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanmakta ve bu sayede üyelerimizin kişisel bilgilerinin korunmasına azami özen gösterilmektedir. Yine benzer şekilde, ödeme sayfasında talep edilen kredi kartı bilgileriniz siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenlik ve gizliliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizin ya da hizmet aldığımız şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartıyla yaptığınız tüm alışverişlerde 12 aya varan taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

İlkadım Ortopedi olarak uzmanlık alanımız; yeni yürümeye başlayacak çocuklarımızın sağlıklı olan ayaklarını (kalıtsal bir bozukluk olmadığı varsayıldığında) ilk yürüme evresinde yine sağlıklı olarak geçirmesini sağlamak. Bu evreyi geçirecek çocuklarımızın, gelişim durumuna bağlı olarak yürümeye ilk başladığı ayak numarası 19′dur. Yürümeyi öğrenene kadar devam eden gelişim süreci, 22 numara ile sonlanır. Be sebeple, İlkadım Ortopedi ürünleri, çocuğunuzun yürümeye başlama sürecinden tek başına yürüyebilecek duruma gelinceye kadar yanında olacak şekilde ve sadece 4 numara olarak üretilir.

Yürümeyi yeni öğrenen çocuğun yere düzgün basabilmesi için mutlaka ayakkabı ile bu evreye başlaması gerekmektedir. Bağcıklı ayakkabılar çocuğunuzun ayak bileğini ve ayağını bütünüyle sararak, ayağın ayakkabı içerisinde hareket etmesini engelleyerek, ayak burkulamaları gibi çeşitli sorunları ortadan kaldırır. Cırtlı ayakkabılar ise bu sorunları tetiklediği için giyilmemesi gerektiğinden (ilkadım evresinde) cırtlı ayakkabı üretimi yapmamaktayız.

Ürünlerimiz dört mevsim giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimizin tamamı yüzde 100 deri olup en yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Bu sayede çocuklarımızın ayakları kışın üşümemekte, yazın ise terleme yapmamaktadır.

Ürünlerimiz dört mevsim giyilebilir ve son derece konforlu olarak üretilmiştir. Ayrıca yazlık ayakkabıların önünü ve arkasını (sandalet tarzında) açmak gerekeceğinden yürümeye başlayan bir çocuk için son derece tehlikeli durumlara yol açabilir. Önü açık olan yazlık ayakkabı ile çocuğumuz ayak parmaklarını adım atma esnasında yere ya da çevredeki nesnelere vurabilir. Aynı şekilde arkası ve yanı açık olan ayakkabılarda da durum bundan pek farksız değildir. İlkadım Ortopedi değerli çocuklarımızın en sağlıklı şekilde ilk yürüme evresini sorunsuz atlatabilmeleri için ayaklarını koruma altına alır!

  • 0533 457 32 38Bilgi & Destek Hattı
ilkadim ayakkabisi
Kullanıcı Yorumları
100% Mutlu Müşteriler
Mutlu müşteriler oluşturmak ilk hedefimiz. Bunu için çok çalışıyoruz.
Ürün Değişim Garantisi
Tüm ürünlerimizde ücretsiz olarak değişim yapabilirsiniz.