Şirketimiz Hakkında

30 yılı aşkın süredir Avrupa-Asya ve Balkan ülkelerine farklı markalarda ihracat yapan firmamız, Türkiye’de sadece eczanelerde satılan ‘İlkadım Ortopedi’ yeni bir oluşuma daha imza attı. Dünyadaki en son teknolojileri kullanan firmamız, 30 yıllık tecrübeden aldığı güç ile İtalya ve Türkiye’de konusunda uzman ortopedi doktorlarının yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle de işbirliği yaparak yepyeni bir ortopedi ürününü daha ortaya koydu. Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulmuş firmamız, yaşam boyu çocuklarımızın bütün yükünü taşıyacak olan ayaklarına giyecekleri ilk ayakkabıları, ayakkabıda olmazsa olmaz kriterleri gözeterek ve en ince ayrıntısına kadar titizlikle çalışarak üretti ve siz değerli anne ve babaların bu önemli sorununa büyük bir çözüm getirdi.

Ortopedik Araştırmalar

Bebeklerin doğdukları günden itibaren başlayan büyüme süreci boyunca ebeveynlerinin dikkatle takip ettiği bazı önemli gelişmeler vardır. Bunlardan birisi de şüphesiz ki; ilk adımdır…


Bazı istisnalar dışında çoğu çocuk, doğumundan 12 ay sonra yürümeyi tamamıyla öğrenmeye başlar. Bebeğin hayatındaki en önemli gelişme olan yürüme evresinde, ebeveynleri de büyük bir telaş alır. Bu telaşın başlangıcında en çok cevap aranılan ve merak edilen soru ise bebeğin hangi teknik özelliklere sahip ayakkabı giymesi gerektiğidir. İlkadım Ortopedi, anne ve babalarımızın bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak çalışmalar yapan bir firmadır.


Yapılan bir araştırmaya göre; doğan çocukların yüzde 99’u sağlıklı ayaklara sahip bir şekilde dünyaya gelir. Ancak araştırmada kullanılan çocuklar yetişkin bir birey haline geldiklerinde ayak yapıları tekrar incelenmiş ve yalnızca yüzde 46’sının hala sağlıklı ayaklara sahip olduğu tespit edilmiştir. Yüzde 53’lük bölüm ise giydiği ayakkabılar nedeni ile tedavisi mümkün olan/mümkün olmayan çeşitli rahatsızlıklarla karşı karşıya kalmıştır.

  • 0533 457 32 38Bilgi & Destek Hattı
ilkadim ayakkabisi
Kullanıcı Yorumları
100% Mutlu Müşteriler
Mutlu müşteriler oluşturmak ilk hedefimiz. Bunu için çok çalışıyoruz.
Ürün Değişim Garantisi
Tüm ürünlerimizde ücretsiz olarak değişim yapabilirsiniz.